E L R E Y
Житловий комплекс

Про комплекс

Delrey - для тих, хто цінує естетику життя

DELREY - новий будинок бізнес класу, який будується в затишному кварталі на Печерську. Розташований в стороні від гучних магістралей, але поруч з центральною діловою частиною Києва, по будівельною адресою: Військовий проїзд, 8.

До послуг майбутніх мешканців власний підземний паркінг, триповерхова комерційна зона, цілодобова охорона території та розвинута інфраструктура району.

Детальніше

Принципи дбайливого девелопменту реалізуються як на етапі будівництва, так і в процесі експлуатації будинку. Мікроклімат кожного приміщення контролюється інтелектуальною системою «розумний будинок».

Наявність індивідуального електричного опалення у DELREY дозволяє мешканцям не залежати від графіків планових включень, та не переплачувати за невикористані ресурси.


Квартири

DELREY – це поєднання неповторного екстер’єру та функціональності житлових приміщень. Проєкт будинку передбачає 242 квартири та більше 20 типів планувань. Усі квартири мають можливості вільного зонування, а також максимальний житловий простір. У DELREY доступні ексклюзивні варіанти з терасами та дворівневі пентхауси на останніх поверхах будинку.

Завдяки хорошому розташуванню, більшість квартир у житловому комплексі мають унікальні видові характеристики. А наявність панорамних вікон дарує мешканцям додаткове природне освітлення та атмосферу відкритого простору.

Детальніше

КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ

Окрім житлових апартаментів, проект будинку DELREY містить 3 поверхи комерційних приміщень для офісів або рітейлу.

Доступна возможность свободной планировки, это поможет создать уникальное личное пространство с воплощением различных дизайнерских решений. А выгодное расположение - это дополнительная возможность для качественного позиционирования вас и вашего бизнеса.

Детальніше

DELREY – ЗАКРИТИЙ ЕЛІТНИЙ КЛУБ

ДЛЯ ЖИТЕЛІВ З ВИСОКИМИ

ЕЛІТАРНИМИ ЦІННОСТЯМИ